Het groene kristal is te bestellen!

Eindelijk is het dan zo ver. Terra 7: Het groene kristal is te bestellen via de website van Celtica Publishing én via alle andere boekhandels. In februari kun je hem gaan lezen.
Dat betekent dat ik ook eindelijk het prachtige coverontwerp van Joost Zwaan in volle glorie kan laten zien! Je ziet er het gezicht van Zania, een van de heldinnen uit mijn boek. En wie goed kijkt herkent er het gezicht van Ayla in. Zij heeft model gestaan voor Zania. Ik ben er erg trots op dat een van de meiden op de cover van mijn boek staat. Bedankt Ayla.
Een boekpresentatie staat voorlopig gepland op een donderdag eind februari of begin maart. De presentatie is in Hoorn en een definitieve datum en locatie volgt nog.
Via deze link kun je informatie over mijn boek vinden op de Celtica Publishing website.
Via deze link ga je naar de webshop van Celtica. Het boek kost € 18,00. Als je aangeeft dat je een gesigneerd exemplaar wilt, dan krijg je die. Kom je naar de presentatie? Zet dan ‘boekpresentatie’ erbij. Ik signeer je boek dan persoonlijk en je krijgt je verzendkosten ter plaatse terug (helaas is er via de webshop geen optie om dat uit te zetten).
wij kopen het boek wel tijdens de presentatie Esther en dan het liefst gesigneerd door jou!
Dat betekent, is met een t. Toch belangrijk voor een schrijver 😉
Bedankt, ik heb het meteen aangepast. Ik zie het zelf niet, dus altijd fijn als iemand mij daar bij helpt.
Ik wil graag bij de presentatie zijn en dan koop ik het boek. Ik verheug mij erop!!! X
Natuurlijk ga ik je boek bestellen! En ik zou het ook fijn vinden als je ‘m signeert. Helaas kan ik niet naar de boekpresentatie maar aangezien het een trilogie is, heb ik nog 2 kansen!